افتتاح سیلوی 30 هزار تنی در بخش لاجان پیرانشهر


"محمودی" رئیس هیئت مدیره سیلوی خوشه طلای لاجان در خصوص این پروژه  گفت: با توجه به نیاز منطقه به وجود سیلو جهت ذخیره سازی گندم کشاورزان در منطقه اقدام به ساخت سیلوی 30 هزار تنی نمودیم و پس از کسب مجوزهای لازم ساخت سیلو را در سال 1390 آغاز نمودیم.
محمودی گفت: با توجه به اینکه در ابتدا مراحل تاسیس این سیلو در سه راهی پسوه صورت گرفته بود ولی متاسفانه بعلت نزدیکی به یک واحد مرغداری در نهایت مسئولان مربوطه با ادامه تاسیس سیلو در این منطقه مخالف نمودند و علی رغم صرف هزینه 300 میلیون تومانی مجبور به تغییر مکان تاسیس سیلو شدیم.
 رئیس هیأت مدیره سیلوی خوشه طلای لاجان در ادامه ضمن ابراز ناخرسندی از عدم تعهد مسئولان نسبت به تقبل هزینه های صورت گرفته در خصوص جابجایی سیلو اظهار داشت: با توجه به هزینه 300 میلیون تومانی در مرحله اول ساخت سیلو متاسفانه علی رغم قول مسئولان هیچ تسهیلاتی برا انتقال و جابجایی سیلو به بخش دیگری برای ما در نظر گرفته نشد.
"سه روک محمودی" افزود: خوشبختانه علی رغم مشکلات و موانع زیاد توانستیم در نهایت با صرف هزینه ی بالغ بر 3 میلیارد و 600 میلیون تومان در هفته جهاد کشاورزی سال 1392 شاهد افتتاح و بهره برداری سیلوی 30هزار تنی در بخش لاجان از توابع شهرستان پیرانشهر باشیم.
 در ادامه افتتاح این پروژه وحید جلال زاده، استادندار آذربایجانغربی نیز ضمن تقدیر از مجموعه زحمت کش برای ساخت این سیلو گفت: وجود چنین ظرفیتهاید بویژه در مناطق محروم یکی از نعمتهای بزرگ الهی است که به ملت ما ارزانی داشته است و باید تمام مسئولان مملکت بر این باور باشند که باید نسبت به تقسیم امکانات در تمامی مناطق کشور بویژه مناطق محروم عدالت را رعایت کنند.
جلال زاده در ادامه به مالکان سیلو وعده داد که نسبت به اختصاص سرمایه در گردش جهت خرید گندم در سال 1392 مساعدت لازم را اعمال نماید.
استاندار آذربایجانغربی همچنین نسبت به تامین اعتبار 2 میلیاردتومان تسهیلات جهت راه اندازی کارخانه آرد سازی در کنار این سیلو قول مساعد داد.
 لازم به ذکر است که سیلوی 30 هزار تنی خوشه طلای لاجان در زمینی به مساحت 4 هکتار با زیربنای 2هزار متر مربع با حضور استاندار، معاون سازمان جهاد کشاورزی استان، فرماندار جمعی از مسئولان شهرستان پیرانشهر و بخش لاجان در نودمین سفر شهرستانی استاندار آذربایجانغربی افتتاح و به بهره برداری رسید.

/ 1 نظر / 11 بازدید
arash

سلام عزیزم وبلاگت قشنگه اما به نظرم خیلی یکنواخته یکم تغییر بده توش مثلان کد موزیک های باحال بذار تو وبت بیا به این ادرس و یکی رو انتخاب کن تا خودتم احساس کنی تغییر کردی این وبلاگی که من دارم تازه راهندازیش کردم وخیلی معروف نیست اما قشنگه بیا www.fullcodmusic.blogsky.com