افتتاح اولین کارخانه صنایع بسته بندی در شهرستان پیرانشهر

 افتتاح اولین کارخانه صنایع بسته بندی در شهرستان پیرانشهر

پیرانشهر- اولین کارخانه صنایع بسته بندی مواد غذایی در شهرستان پیرانشهر به بهره برداری رسید

محسن معروفیانی" مسئول صنایع دسته بندی " تایبه ت " شهرستان پیرانشهر در گفتگو با خبرنگار کردپرس در خصوص افتتاح این کارخانه گفت: سرانجام پس از گذشت 2 سال از آغاز عملیات شروع کارخانه دسته بندی در شهرک صنعتی پیرانشهر و با توجه به نیاز شهرستان به صنایع دسته بندی در مردادماه 92 همزمان با سالروز ورود آزادگان به کشورمان و با حضور نماینده مردم شهرستانهای پیرانشهر و سردشت در مجلس، فرماندار، مسئولان و جمعی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر شاهد افتتاح این کارخانه بودیم.

وی ادامه داد، اجرای طرح حاضر از خردادماه سال 1390 شروع شده است که خوشبختانه اکنون شاهد افتتاح و آغاز بکار این پروژه در زمینی به مساحت 1928 متر و زیربنای مفید 640 متر مربع در شهرک صنعتی این شهرستان هستیم"معروفیانی" در ادامه در خصوص اعتبار هزینه شده برای ساخت این کارخانه اظهار داشت: این کارخانه با اعتباری بالغ بر 340 میلیون تومان به بهره برداری رسیده است که کل این مبلغ از محل سرمایه گذارری بخش خصوصی تامین شده است و همچنین مبلغ 180 میلیون تومان نیز تسهیلات بصورت سرمایه در گردش بوده که از طریق بانک کشاورزی جهت خرید مواد اولیه تامین اعتبار شده است.

مسئول صنایع دسته بندی " تایبه ت " در ادامه افزود: محصولات توسط تجهیزات آزمایشگاهی موجود در این صنایع و آزمایشهای سنگین که از طریق عقد قرارداد با آزمایشگاه معتمد معاونت غذا و دارو در استان صورت گرفته آزمایش می شوند و توسط دستگاه سورتینگ جداسازی، دستچین، پولیش و سپس بوسیله دستگاه تمام اتوماتیک دسته بندی شده و اماده ارائه به بازار و دست مصرف کنندگان می شود.

وی گفت: در حال حاضر ظرفیت این طرح در سال 1100 تن بسته بندی انواع حبوبات می باشد و در این کارخانه زمینه اشتغال برای 8 نفر از بیکاران این شهرستان فراهم شده است

/ 1 نظر / 6 بازدید
سایت ساز

با سلام، آیا می خواهید دارای سایت مستقل و حرفه ای شوید؟ آیا می خواهید زحماتی که برای وبلاگ خود می کشید از بین نرود و به نفع صاحبان سایت های ایجاد وبلاگ نشود و برای خودتان بماند؟ آیا می خواهید از دنیای مبتدی وبلاگ خارج شده و به دنیای حرفه ای سایت واردشوید و با گسترش سایتتان از آن کسب درآمد کنید؟ آیا می خواهید بدون داشتن دانش برنامه نویسی و دانش راه اندازی هاست وارد دنیای حرفه ای سایت شود؟ آیا می خواهید با کمترین هزینه ممکن دارای یک هاست یک دامنه رایگان و قالب حرفه ای و مدرن سایت شوید؟ آیا قیمت های سرسام آور سایت های ایجاد هاست از ورود شما به دنیای حرفه ای سایت جلوگیری کرده است؟ آیا می خواهید فقط با قیمت 7000 تومان همه امکانات بالا را یک جا دریافت نمایید؟ آیا میدانید که این امکانات نیاز به تمدید ماهانه یا سالانه ندارند و شما فقط با یک بار خرید ، سایت را برای همیشه از آن خود می کنید؟ آیا میدانید تمام کار های راه اندازی سایت ازجمله راه اندازی هاست و نصب مدیریت محتوای جوملا و قالب های آن توسط شرکت سایت ساز انجام می گیرد وشما فقط سایت خود را طراحی ومدیریت می کنید؟ برای دریافت سایت و کسب اطلاعات بیشتر، به ما مراجع