پدر ورزش پیرانشهر پدر ورزش ایران شد

پدر ورزش پیرانشهر پدر ورزش ایران شد
پیرانشهر ــ در پی درخشش ورزشکار پیشکسوت پیرانشهری در مسابقات کشتی پیشکسوتان کشوری عنوان پرافتخار پدر ورزش ایران به عبدالله ریواز کشتی گیر پیشکسوت پیرانشهری اعطا شد.
به گزارش خبرنگار کردپرس از شهرستان پیرانشهر، آقای عبداله ریواز کشتی گیر پیشکسوت پیرانشهری با درخشش در مسابقات قهرمانی کشتی آزاد پیشکسوتان ایران که در اواسط تیرماه سالجاری در تهران برگزار شد توانست بعنوان پیشکسوت ترین ورزشکار این دوره از مسابقات شناخته شود و عنوان افتخاری پدر ورزش ایران را برای خود کسب کند.
قابل ذکر است که در این دوره از مسابقات آقای ریواز با غلبه بر حریفان به دیدار پایانی را ه یافت اما در مسابقه نهایی برابر کشتی گیری از شهرستان شیراز مغلوب شد و در نهایت در وزن 85 کیلوگرم مقام نائب قهرمانی این دوره از بازیها را بدست آورد و موفق به دریافت مدال نقره این مسابقات شد.
لازم است اشاره شود که اوایل تیرماه سالجاری با حضور مدیر کل ساماندهی امور جوانان در وزارت ورزش و جوانان کشور در شهرستان پیرانشهر از 60سال حضور قدرتمندانه ی آقای عبداله ریواز در میادین مختلف ورزشی از جمله وزنه برداری، دو میدانی، پرس سینه، لیفت قدرتی و کشتی بعنوان پدر ورزش پیرانشهر تجلیل شد.
لازم به ذکر است که در این دوره از بازیها اقای عبداله ریواز به همراه آقای خضر آگوشی از ورزشکاران پیشکسوت و موفق در رشته کشتی آزاد که سابقه چندین عنوان قهرمانی در این رشته را در رده پیشکسوتان درمیادین مختلف شهرستانی، استانی وکشوری را دارد حضور پیدا کرده بودد.

/ 0 نظر / 13 بازدید