اجرای کنسرت شوالیه آواز ایران به یاد بچه‌های شین‌آباد پیرانشهر

 

شهرام ناظری: هنرمندان در کمک به افراد آسیب‌دیده پیش‌قدم باشند/ اجرای کنسرت به یاد بچه‌های شین‌آباد

شهرام ناظری در آستانه تازه ترین کنسرت خود از انگیزه‌اش برای اختصاص بخشی از عواید فروش بلیت کنسرت خود به دختران آسیب‌دیده روستای شین آباد گفت.

این خواننده حماسی موسیقی کشورمان با ابراز همدردی دوباره با حادثه‌دیدگان سانحه آتش‌سوزی در یک مدرسه دخترانه در روستای شین‌آباد که 17 آذر سال1391 رخ داد، خاطرنشان کرد: به طور حتم عزیزانی در سراسر کشور حضور دارند که به شدت نیازمند کمک های مردمی برای رفع مشکلات خود هستند اما با توجه به اینکه در آستانه شروع سال تحصیلی جدید هستیم تصمیم گرفتم یادی از دختران آسیب دیده روستای شین آباد بکنم که بدانند هنوز هم به یاد آنها هستیم و هیچ گاه این حادثه را فراموش نخواهیم کرد.

 

شوالیه آواز ایران با ابراز خرسندی از استقبال هنرمندان پیشکسوت و سوپراستارهای سینما از این اقدام تصریح کرد: اگر هنرمندان به تبعیت از هنرمندان ملی و بزرگی چون عزت الله انتظامی بیایند و در این حرکت ارزشمند همکاری خود را اعلام کنند به طور حتم اتفاقات بسیار خوبی در این زمینه می افتد چراکه من یک نفری نمی توانم همه کارها را انجام دهم و نیازمند یاری هنرمندان دیگر برای اجرای فعالیت‌های اینچنینی هستم.

 

ناظری ادامه داد: تمام هنرمندان باید در عرصه کمک رسانی به افراد محروم و آسیب دیده اجتماع حضور فعالی داشته باشند. این یاری زمانی ارزش بیشتری پیدا می کند که هنرمندان ملی و پیشکسوت هم حضور خوبی داشته باشند چرا که این هنرمندان مورد اعتماد مردم هستند و باعث می شوند مخاطبان با اطمینان بیشتری در این گونه حرکت های انسان‌دوستانه گام بردارند.

تهیه کننده کنسرت شهرام ناظری ضمن اعلام این خبر گفت: به خواست استاد شهرام ناظری، بخشی از عواید کنسرت 28 و 29 شهریور ایشان به کودکان حادثه دیده روستای شین‌آباد ,واقع در پیرانشهر (آذر بایجان غربی )تعلق خواهد گرفت.

استقبال خوبی از تمدید کنسرت استاد ناظری صورت گرفته و ایشان نیز با توجه به اینکه همیشه روحیات انسان دوستانه زیادی را از خود نشان داده‌اند، تصمیم گرفتند که بخشی از عواید این برنامه به دختران روستای شین‌آباد تعلق بگیرد و تاکید داشتند که شخصا پیگیر این اتفاق خواهند بود تا این هدیه به صورت مستقیم به دست آنها برسد.

این هنرمند این بار در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه می‌رود و ناظری با همراهی گروه «مولوی»، تعدادی از ماندگارترین آثارش از جمله «اندک اندک»، «آتشی در نیستان»، «دلا نزد کسی بنشین»، قطعات پرطرفدار کردی و «ما درس سحر» و قسمتی از آلبوم «یادگار دوست» (که در برنامه های قبلی اجرا نشده بود) را به اجرا در خواهد آورد.

در این اجرا فرمی جهت ثبت نام و شرکت در «گروه بزرگ هم آوازان» زیر نظر شهرام ناظری ارائه شده است. این اقدام در راستای اشاعه و آموزش آواز و آشنا نمودن علاقه‌مندان به فن خوانندگی است.

 

 

 

 

 

/ 0 نظر / 5 بازدید