وعده رئیس بنیاد شهید برای حل مشکل درمان جانبازان شیمیایی سردشت

بعد از بیست و هفت سال ریاست محترم بنیاد شهید به مردم سردشت وعده ! می دهد

رئیس بنیاد شهید وعده داد
وعده رئیس بنیاد شهید برای حل مشکل درمان جانبازان شیمیایی سردشت
 حجت الاسلام شهیدی وعده داده است مشکلات مردم سردشت به عنوان شهر شیمیایی ایران را هر چه سریعتر مرتفع کند.
به گزارش وبلاگ جانبازان شیمیایی ایران/ حجت الاسلام و المسلمین سید علی محمد شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در حاشیه مراسم بهره برداری از بخش‌های بازسازی شده بیمارستان ساسان که وزیر بهداشت نیز حضور یافته بود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بیمارستان ساسان از اول انقلاب و دوران دفاع مقدس به عنوان خانه دوم ایثارگران به آنان خدمات درمانی ارائه کرده است. براین اساس امروز هم از بخش‌های بازسازی شده این بیمارستان با حضور وزیر بهداشت به بهره برداری رسید.
وی در پاسخ به پرسشی در باره مشکلات درمانی در شهر سردشت که بزرگترین شهر شیمیایی دنیا به حساب می‌آید عنوان کرد: برای برطرف کردن مشکلات این شهر گام‌هایی برداشته شده است امسال نیز برنامه‌های متعددی برای کاهش مشکلات شهر سردشت داریم از آن جمله در صددیم تا این شهر را به عنوان نماد مظلوم در زمینه تروریسم به دنیا معرفی کنیم به همین دلیل که ما خودمان قربانی تروریسم هستیم.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: امیدواریم با حمایت‌های وزارت بهداشت بتوانیم مشکلات سلامت و درمان شهرستان سردشت را که یکی از مهمترین شهرهای شیمیایی دنیا به حساب می‌آید برطرف کنیم.
این گفته ها در حالی است که سر دشت بیش از اینکه نیاز به معرفی داشته باشد به درمان نیاز دارد.
بیش از 90 درصد مردم شهر سردشت شیمیایی هستند و عمق این فاجعه زمانی خود را نشان می دهد که فرزندان متولد شده از ایشان نیز با عوارض شیمیایی دست به گریبان هستند اما بسیاری از ایشان حتی در بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان جانباز شناخته نشده اند.
رئیس بنیاد شهید خوب است در اولین قدم ابتدا مردم سردشت را از حداقل امکانات جانبازی برخوردار نماید تا شاید اندکی از مشکلات درمانی ایشان مرتفع شود و بعد سردشت را به دنیا معرفی کنند.

/ 0 نظر / 42 بازدید