<

زمزیران
جاذبه های تاریخی ،طبیعی،فرهنگی،توریستی(سردشت و پیرانشهر) 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان
x

111بیمارستان سابق سردشت احیا می شود
سردشت - نماینده سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی از احیای دوباره بیمارستان قدیمی سردشت برای ارائه خدمات درمانی به مصدومان شیمیایی خبرداد.
دکتر رسول خضری در گفتگو با خبرنگار کردپرس در سردشت با اعلام این خبر گفت: جمعیت سردشت و محرومیت آن که بیش از شش هزار نفر مصدوم شیمیایی و بیش از دو هزار نفر جانباز و بیش از هشتصد و پنجاه نفر شهید دارد جا دارد که خدمات مضاعفی از طرف مسولین نظام به آنان صورت گیرد.

وی همچنین اظهار داشت: بیمارستانی که در هفت کیلومتری شهر سردشت بنا و به بهره برداری رسیده است به دلیل عدم امکانات رفت و آمد و نامساعد بودن مسیر، لازم و ضروری است بیمارستان قدیمی به صورتی که درخور مردم مظلوم این شهرستان باشد، احیا گردد و بخشهای بستری، درمانگاه، اورژانس، آزمایشگاه، تزریقات و پانسمان با همه امکانات پزشکی و درمانی به زودی دایر گردد.

 نماینده سردشت پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در خصوص پزشک خانواده اظهار داشت: پزشک خانواده از بهترین طرحهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول سی و چهار سال عمر انقلاب میباشد که یکی از زیر ساختهای آن تربیت پزشک خانواده و بحث مالی است که توسط بیمار پرداخت میشود که این موضوع با وزارت بهداشت و در مان مطرح و قرار بر این است که بخش صندوقهای بیمه را از وزارت رفاه و کار و امور اجتماعی برگزدانده شود و به وزارت بهداشت محول گردد که در این صورت بیمارستانها معوقات بیمه را نداشته باشند که امیدوارم در دولت یازدهم این موضوع محقق یابد.

 دکتر رسول خضری در خصوص فراهم نمودن اقلام دارویی مصدومین شیمیایی و کمیاب خاطر نشان کرد: بعضا بعضی از اقلام داروها بسیار گران میباشد و برای فراهم کردن آن تمهیداتی در نظر گرفته شده است که با قیمت مناسب در اختیار جانبازان شیمیایی و مصدومین و سایر مردم قرار گیرد که در این راستا بابت یارانه دارو در لایحه بودجه سال جاری دولت دوهزار و دویست میلیارد تومان بابت یارانه دارو در نظر گرفته شده است و پنج هزار میلیارد تومان نیز برای حمایت از اقشار کم درآمد ، محرومان و بیناران بی بضاعت در نظر گرفته شده است.

بازدید از ساختمان سابق بیمارستان و بررسی وضعیت فیزیکی ساختمان و بحث و بررسی در رابطه راه اندازی و احیای بیمارستان سابق با مدیر شبکه بهداشت و درمان از دیگر برنامه های نماینده سردشت - پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی بود.

نقل از خبر گزاری کرد پرس

1435 السَّبْت 12 محرم / Saturday, November 16, 2013 / ۱۳۹۲ شنبه ۲۵ آبان

[ شنبه ٢٥ آبان ۱۳٩٢ ] [ ٩:٤٩ ‎ب.ظ ] [ محمد فاضل شوکتی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

گر می خواهی پس از مرگ فراموش نشوی یا چیزی بنویس که قابل خواندن باشد یا کاری کن که قابل نوشتن باشد. "بنیامین فرانکلین" (زمزیران نام رشته کوهی زیبا و بلند در سلسله کوههای زاگرس مابین مهاباد ، ،سردشت و پیرانشهر میباشد) محمد فاضل شوکتی دانش آموخته علم مدیریت .کارمند و مدرس: که به تحقیق در زمینه میراث معنوی و فکری شهرهای پیرانشهر و سردشت می پردازد،و سعی دارد تا برگیرنده مطالب و مقالات مرتبط با این دو شهر باشد. این وبلا گ در راستای مدیریت و جمع آوری اسناد ،مدارک ،عکسها و نشریات،مشاهیر و اطلاعات : تاریخی ،فرهنگی،اجتماعی، دوشهر( پیرانشهر و سردشت ) به منظور شکل دادن کانالی برای حضور در فضای مجازی و به اشتراک گذاشتن این اطلاعات و معرفی این دو شهربه ایران و جهان شکل گرفته است . بررسی و غور در میراث معنوی و فکری هزاران ساله ی این دو شهر از عهده یک یا چند نفر خارج بوده ،و یاری اصحاب قلم و نظر را می طلبد،، اگر این وبلاگ بتواند نقطه عطفی باشد برای زاده شدن اندیشه ای نو در پایان نامه های دانشگاهی و یا روان نمودن اطلاع رسانی به گردشگران و ایجاد پل ارتباطی مابین مردمان خون گرم این دوشهر با جهان و جذب گردشگران به مراکز طبیعی جذاب وتجاری این منطقه ، به هدف خود رسیده است . همچنین این وبلاگ حاوی عکسهای بسیارزیبا و دلپذیر و پر ارزش، قدیمی و نادری است که یاد آورخاطرات و حوادث و لحظات تاریخی تلخ و شیرین گذشته و پیوند آنها با حال و آینده شماخواهد بود . مطمئنا لحظاتی را که با ما سپری خواهید نمود شیرین خواهد بود. این وبلاگ را می‌توان یک مرجع برای معرفی مراکز گردشگری و تفریحی و توریستی وتجاری شهرهای پیرانشهر و سردشت دانست. امید می رود بازدید کنندگان عزیز ، کاستی های آن را به طرق ممکن گوشزد و با ارسال تجربیات موفق خود دراین حوزه و نیز در راستای پر بارتر نمودن محتویات زمزیران، مارا یاری فرمایند.
موضوعات وب
RSS Feed