<

زمزیران
جاذبه های تاریخی ،طبیعی،فرهنگی،توریستی(سردشت و پیرانشهر) 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان
x

زندگی نامه هنر مند بزر گ کرد ناصر قاضی زاده، این بیوگرافی بنا به درخواست مدیر وبلاگ زمزیرا ن و به قلم این هنر مند بزرگ برای درج در وبلاگ زمزیران تحریر یافته است

تعدادی از آثار ارزشمند و برجسته هنری ایشان نیز در یافت شده که بعدا به مرور  تقدیم حضور شما عزیزان خواهد شد :


جشن و پایکوبی مردمان کرد
اثری از استاد " ناصر قاضی زاده"


nasser Ghazizadeh

Babm Khalid Ghazizadeh va daykem setareh haddady Lav pay vanda la saly 1324 la dayk bom !mendalym la Sardasht gozara va ta tamany 15 -16 saly la shary khoshavistem Sardasht khariky dars va madrasse bom !klassy 9 dabirestàm tavav kerd va av zamane la Sardasht la kalasy 9 zyater nabo !majbor bom berom bo sablage bo khvendeny dory dovamy dabirestan!dvay diplôme vargertan la sablage com bo taran va la concory honara joinekany taran da vargiram! 4 sal la zanisghay taran darsm khvend va dvay am lissansm var gert va bom ba mamvastay honar !ta inghelabi khariky am kare bom va 3 sal dvay inghelabi 22 behman khaky iranm bejeh heshto hatem bo Paris !la Paris fogh lissansm la sanisghay Vincent Paris 8 vargert va dvay av chôm bo Sorbonne va DEA vargert la honara jonekanda !hamo salek 2-3 expo la Paris va sharekany européen da danaveh va hestashe har khariky am karem ba hivay khezmat kerden la regay nishtemano va khalky khoshevisty kurde va hamo merof da!!

 

[ دوشنبه ۸ مهر ۱۳٩٢ ] [ ۱٢:۱۳ ‎ق.ظ ] [ محمد فاضل شوکتی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

گر می خواهی پس از مرگ فراموش نشوی یا چیزی بنویس که قابل خواندن باشد یا کاری کن که قابل نوشتن باشد. "بنیامین فرانکلین" (زمزیران نام رشته کوهی زیبا و بلند در سلسله کوههای زاگرس مابین مهاباد ، ،سردشت و پیرانشهر میباشد) محمد فاضل شوکتی دانش آموخته علم مدیریت .کارمند و مدرس: که به تحقیق در زمینه میراث معنوی و فکری شهرهای پیرانشهر و سردشت می پردازد،و سعی دارد تا برگیرنده مطالب و مقالات مرتبط با این دو شهر باشد. این وبلا گ در راستای مدیریت و جمع آوری اسناد ،مدارک ،عکسها و نشریات،مشاهیر و اطلاعات : تاریخی ،فرهنگی،اجتماعی، دوشهر( پیرانشهر و سردشت ) به منظور شکل دادن کانالی برای حضور در فضای مجازی و به اشتراک گذاشتن این اطلاعات و معرفی این دو شهربه ایران و جهان شکل گرفته است . بررسی و غور در میراث معنوی و فکری هزاران ساله ی این دو شهر از عهده یک یا چند نفر خارج بوده ،و یاری اصحاب قلم و نظر را می طلبد،، اگر این وبلاگ بتواند نقطه عطفی باشد برای زاده شدن اندیشه ای نو در پایان نامه های دانشگاهی و یا روان نمودن اطلاع رسانی به گردشگران و ایجاد پل ارتباطی مابین مردمان خون گرم این دوشهر با جهان و جذب گردشگران به مراکز طبیعی جذاب وتجاری این منطقه ، به هدف خود رسیده است . همچنین این وبلاگ حاوی عکسهای بسیارزیبا و دلپذیر و پر ارزش، قدیمی و نادری است که یاد آورخاطرات و حوادث و لحظات تاریخی تلخ و شیرین گذشته و پیوند آنها با حال و آینده شماخواهد بود . مطمئنا لحظاتی را که با ما سپری خواهید نمود شیرین خواهد بود. این وبلاگ را می‌توان یک مرجع برای معرفی مراکز گردشگری و تفریحی و توریستی وتجاری شهرهای پیرانشهر و سردشت دانست. امید می رود بازدید کنندگان عزیز ، کاستی های آن را به طرق ممکن گوشزد و با ارسال تجربیات موفق خود دراین حوزه و نیز در راستای پر بارتر نمودن محتویات زمزیران، مارا یاری فرمایند.
موضوعات وب
RSS Feed