<

زمزیران
جاذبه های تاریخی ،طبیعی،فرهنگی،توریستی(سردشت و پیرانشهر) 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان
x


 افتتاح اولین کارخانه صنایع بسته بندی در شهرستان پیرانشهر

پیرانشهر- اولین کارخانه صنایع بسته بندی مواد غذایی در شهرستان پیرانشهر به بهره برداری رسید

محسن معروفیانی" مسئول صنایع دسته بندی " تایبه ت " شهرستان پیرانشهر در گفتگو با خبرنگار کردپرس در خصوص افتتاح این کارخانه گفت: سرانجام پس از گذشت 2 سال از آغاز عملیات شروع کارخانه دسته بندی در شهرک صنعتی پیرانشهر و با توجه به نیاز شهرستان به صنایع دسته بندی در مردادماه 92 همزمان با سالروز ورود آزادگان به کشورمان و با حضور نماینده مردم شهرستانهای پیرانشهر و سردشت در مجلس، فرماندار، مسئولان و جمعی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر شاهد افتتاح این کارخانه بودیم.

وی ادامه داد، اجرای طرح حاضر از خردادماه سال 1390 شروع شده است که خوشبختانه اکنون شاهد افتتاح و آغاز بکار این پروژه در زمینی به مساحت 1928 متر و زیربنای مفید 640 متر مربع در شهرک صنعتی این شهرستان هستیم"معروفیانی" در ادامه در خصوص اعتبار هزینه شده برای ساخت این کارخانه اظهار داشت: این کارخانه با اعتباری بالغ بر 340 میلیون تومان به بهره برداری رسیده است که کل این مبلغ از محل سرمایه گذارری بخش خصوصی تامین شده است و همچنین مبلغ 180 میلیون تومان نیز تسهیلات بصورت سرمایه در گردش بوده که از طریق بانک کشاورزی جهت خرید مواد اولیه تامین اعتبار شده است.

مسئول صنایع دسته بندی " تایبه ت " در ادامه افزود: محصولات توسط تجهیزات آزمایشگاهی موجود در این صنایع و آزمایشهای سنگین که از طریق عقد قرارداد با آزمایشگاه معتمد معاونت غذا و دارو در استان صورت گرفته آزمایش می شوند و توسط دستگاه سورتینگ جداسازی، دستچین، پولیش و سپس بوسیله دستگاه تمام اتوماتیک دسته بندی شده و اماده ارائه به بازار و دست مصرف کنندگان می شود.

وی گفت: در حال حاضر ظرفیت این طرح در سال 1100 تن بسته بندی انواع حبوبات می باشد و در این کارخانه زمینه اشتغال برای 8 نفر از بیکاران این شهرستان فراهم شده است

[ سه‌شنبه ۱٩ شهریور ۱۳٩٢ ] [ ۱:۱٩ ‎ب.ظ ] [ محمد فاضل شوکتی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

گر می خواهی پس از مرگ فراموش نشوی یا چیزی بنویس که قابل خواندن باشد یا کاری کن که قابل نوشتن باشد. "بنیامین فرانکلین" (زمزیران نام رشته کوهی زیبا و بلند در سلسله کوههای زاگرس مابین مهاباد ، ،سردشت و پیرانشهر میباشد) محمد فاضل شوکتی دانش آموخته علم مدیریت .کارمند و مدرس: که به تحقیق در زمینه میراث معنوی و فکری شهرهای پیرانشهر و سردشت می پردازد،و سعی دارد تا برگیرنده مطالب و مقالات مرتبط با این دو شهر باشد. این وبلا گ در راستای مدیریت و جمع آوری اسناد ،مدارک ،عکسها و نشریات،مشاهیر و اطلاعات : تاریخی ،فرهنگی،اجتماعی، دوشهر( پیرانشهر و سردشت ) به منظور شکل دادن کانالی برای حضور در فضای مجازی و به اشتراک گذاشتن این اطلاعات و معرفی این دو شهربه ایران و جهان شکل گرفته است . بررسی و غور در میراث معنوی و فکری هزاران ساله ی این دو شهر از عهده یک یا چند نفر خارج بوده ،و یاری اصحاب قلم و نظر را می طلبد،، اگر این وبلاگ بتواند نقطه عطفی باشد برای زاده شدن اندیشه ای نو در پایان نامه های دانشگاهی و یا روان نمودن اطلاع رسانی به گردشگران و ایجاد پل ارتباطی مابین مردمان خون گرم این دوشهر با جهان و جذب گردشگران به مراکز طبیعی جذاب وتجاری این منطقه ، به هدف خود رسیده است . همچنین این وبلاگ حاوی عکسهای بسیارزیبا و دلپذیر و پر ارزش، قدیمی و نادری است که یاد آورخاطرات و حوادث و لحظات تاریخی تلخ و شیرین گذشته و پیوند آنها با حال و آینده شماخواهد بود . مطمئنا لحظاتی را که با ما سپری خواهید نمود شیرین خواهد بود. این وبلاگ را می‌توان یک مرجع برای معرفی مراکز گردشگری و تفریحی و توریستی وتجاری شهرهای پیرانشهر و سردشت دانست. امید می رود بازدید کنندگان عزیز ، کاستی های آن را به طرق ممکن گوشزد و با ارسال تجربیات موفق خود دراین حوزه و نیز در راستای پر بارتر نمودن محتویات زمزیران، مارا یاری فرمایند.
موضوعات وب
RSS Feed