<

زمزیران
جاذبه های تاریخی ،طبیعی،فرهنگی،توریستی(سردشت و پیرانشهر) 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان
x

0933


بهرام یوسفی

بهرام یوسفی هنرمند ایرانی در زمینه گرافیک و نقاشی است.

بهرام یوسفی متولد پیرانشهر در شمال غربی ایران است.وی پس از آموزش هنری خود در گرافیک و نقاشی مدرک کارشناسی خود را در سال ۱۹۸۴ دریافت کرد و این شروع کار تدریس خود در هنر بود.او بیش از ۲۳ سال سابقه در اموزش هنر در مدارس و موسسات هنری دارد.

بیان احساسات و عواطف یکی از ویژگی‌های عمدهٔ کار اوست.او عمیقا از اکسپرسیونیسم و فراواقعگرایی و از آثار برجسته هنری کته اشمیت کلویتز الهام گرفته‌است.

وی بیش از ۶۰ جایزه در طول عمر هنری خود به دست آورده‌است.. او یکی از داوران در مسابقات سراسری خوارزمی و مسابقات هنرهای تجسمی بوده‌است. وی همچنین در سال ۲۰۰۴ در حوزه هنر از وزارت آموزش و پرورش ایران تشویق شده‌است.وی در تاریخ 21.06.2004 در ماساچوست آمریکا نمایش هنری برگزار کرد.این نمایش توسط انجمن ایرانیان ماساچوست برگزار شده بود.

منبع : از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

[ سه‌شنبه ۸ امرداد ۱۳٩٢ ] [ ۱٠:٤٩ ‎ق.ظ ] [ محمد فاضل شوکتی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

گر می خواهی پس از مرگ فراموش نشوی یا چیزی بنویس که قابل خواندن باشد یا کاری کن که قابل نوشتن باشد. "بنیامین فرانکلین" (زمزیران نام رشته کوهی زیبا و بلند در سلسله کوههای زاگرس مابین مهاباد ، ،سردشت و پیرانشهر میباشد) محمد فاضل شوکتی دانش آموخته علم مدیریت .کارمند و مدرس: که به تحقیق در زمینه میراث معنوی و فکری شهرهای پیرانشهر و سردشت می پردازد،و سعی دارد تا برگیرنده مطالب و مقالات مرتبط با این دو شهر باشد. این وبلا گ در راستای مدیریت و جمع آوری اسناد ،مدارک ،عکسها و نشریات،مشاهیر و اطلاعات : تاریخی ،فرهنگی،اجتماعی، دوشهر( پیرانشهر و سردشت ) به منظور شکل دادن کانالی برای حضور در فضای مجازی و به اشتراک گذاشتن این اطلاعات و معرفی این دو شهربه ایران و جهان شکل گرفته است . بررسی و غور در میراث معنوی و فکری هزاران ساله ی این دو شهر از عهده یک یا چند نفر خارج بوده ،و یاری اصحاب قلم و نظر را می طلبد،، اگر این وبلاگ بتواند نقطه عطفی باشد برای زاده شدن اندیشه ای نو در پایان نامه های دانشگاهی و یا روان نمودن اطلاع رسانی به گردشگران و ایجاد پل ارتباطی مابین مردمان خون گرم این دوشهر با جهان و جذب گردشگران به مراکز طبیعی جذاب وتجاری این منطقه ، به هدف خود رسیده است . همچنین این وبلاگ حاوی عکسهای بسیارزیبا و دلپذیر و پر ارزش، قدیمی و نادری است که یاد آورخاطرات و حوادث و لحظات تاریخی تلخ و شیرین گذشته و پیوند آنها با حال و آینده شماخواهد بود . مطمئنا لحظاتی را که با ما سپری خواهید نمود شیرین خواهد بود. این وبلاگ را می‌توان یک مرجع برای معرفی مراکز گردشگری و تفریحی و توریستی وتجاری شهرهای پیرانشهر و سردشت دانست. امید می رود بازدید کنندگان عزیز ، کاستی های آن را به طرق ممکن گوشزد و با ارسال تجربیات موفق خود دراین حوزه و نیز در راستای پر بارتر نمودن محتویات زمزیران، مارا یاری فرمایند.
موضوعات وب
RSS Feed